Smartfon Apple iPhone 12 64GB Czarny MGJ53PM/A

Smartfon Apple iPhone 12 64GB Czarny MGJ53PM/A


Smartfon Apple iPhone 12 64GB Czarny MGJ53PM/A to jeden z najpotężniejszych smartfonów 2020 roku. Wewnątrz posiada najbardziej zaawansowany sprzęt, a jego design docenią migrujący z poprzednich wersji oraz miłośnicy klasycznego iPhone’a 4 i iPhone’a 5. Smartfon oddał projekt z surowymi krawędziami i wyraźną kolorystyką, co pomoże dostosować swój styl. IPhone 12 64GB stał się też cieńszy, lżejszy i mniejszy, zachowując przekątną wyświetlacza. Jest obecnie poszukiwany przez osoby ceniące sobie nowe zdobycze technologiczne i oryginalny wygląd wizualny.

Smartfon Apple iPhone 12 64GB Czarny MGJ53PM/A – czym zachwyca

Apple iPhone 12 jest wyposażony w nowy procesor Apple A14, który w tym samym czasie ma stuprocentowy wzrost produktywności. 6,1-calowy ekran OLED jest specjalnie wykonany z ceramicznymi nachyleniami, które są 4 razy bardziej skuteczne. Ważnym czynnikiem jest pojawienie się prędkości 5G nowej generacji.

Optymalny smartfon od Apple

Podstawowy iPhone 12 jest bezpośrednim następcą zeszłorocznego iPhone’a 11 i rok wcześniejszego iPhone’a Xr, które były najlepiej sprzedającymi się przedstawicielami swoich pokoleń. I to jest logiczne, bo z punktu widzenia zwykłego nabywcy oferuje optymalne wymiary, przekątną ekranu, wypełnienie i realną cenę. Zapewne to właśnie ta kombinacja pozwoli mu stać się głównym bestsellerem nowej generacji.

Aparaty w smartfonie Apple iPhone 12

Smartfon Apple iPhone 12 64GB Czarny MGJ53PM/AAparat 12 MP ma szeroki i ultraszerokokątny obiektyw i może być wypełniony oświetleniem w nocy. IPhone 12 zadziwia funkcjami. A14 Bionic, najszybszy procesor iPhone’a. Nowy system dwóch aparatów i wspaniały wyświetlacz Super Retina XDR, który pokazuje każdy szczegół. Świetne aparaty MGJ53PM/A zostały wyposażone w usprawnioną technologię obrazowania. Oznacza to, że zdjęcia zrobione w słabym świetle będą bardziej szczegółowe i ostrzejsze. Ponadto można teraz robić zdjęcia poklatkowe w trybie nocnym uzyskując oszałamiającą wydajność.

Filmowanie, edycja i odtwarzanie filmów w jakości kinowej w standardzie Dolby Vision, jest w stanie nagrywać wideo w trybie HDR 4K. Jest to najlepszy rezultat nie tylko w porównaniu z aparatami smartfonów, ale również z profesjonalnymi kamerami. Nowe akcesoria MagSafe, zapewniają szybsze ładowanie bezprzewodowe. Innymi słowy, czekają na użytkownika niezwykłe odkrycia. Co jeszcze potrafi to innowacyjne urządzenie?

Niesamowicie wytrzymały model Apple iPhone 12

Apple iPhone 12 mieści się w aluminiowej obudowie z płaskimi krawędziami bocznymi. Producent zastosował pierwszy raz nowatorską technologię powlekania – Ceramic Shield. Na czym ona polega? To wyjątkowe szkło z nano-inkluzjami z przezroczystej ceramiki, dzięki którym jest niesamowicie wytrzymałe.Teraz nie trzeba bać się upuścić smartfona – prawdopodobieństwo rozbicia ekranu podczas upadku jest teraz 4 razy mniejsze. Czyli nie tylko idealna jakość wewnątrz ale również na zewnątrz smartfona.

Niezwykle szybki Smartfon Apple iPhone 12

Apple iPhone 12 jest zasilany przez najpotężniejszy chip nowej generacji A14 Bionic. Dzięki temu jego efektywność zwiększyła się w porównaniu do wcześniejszego modelu. Również akcelerator graficzny jest dużo silniejszy, ale to nie wszystko. Nowy procesor zapewnił mniejsze zużycie energii. Nie trzeba obawiać się opóźnienia, ten smartfon wykona każdą operację i aplikację a możliwości jego kamer są po prostu niesamowite. Warto sprawdzić co potrafi ten model.

Innowacyjnie piękny smartfon Apple iPhone 12 64GB

Apple iPhone 12 w czarnym kolorze wygląda klasycznie i bardzo stylowo. Obudowa telefonu jest chroniona przed wilgocią zgodnie ze standardem IP68, ochrona ta pozwoli pływać bez wyjmowania telefonu z kieszeni. A na tylnym panelu znajduje się teraz magnetyczny uchwyt, dzięki któremu iPhone’a można wygodnie umieścić na bezprzewodowej ładowarce. To pierwszy smartfon Apple iPhone, który obsługuje sieci 5G, zapewniając najszybsze połączenie internetowe, warunkiem jednak jest posiadanie dostępu do sieci 5G.

Wyświetlacz i projekt

Konstrukcja smartfona to korpus wykonany ze szkła, boczne ramki z aluminium, rozpoznawalne wycięcie w ekranie i kwadratowy aparat główny. Znawcy twierdzą, że Apple chce, aby jego ujednolicony projekt aparatu wyglądał tak samo niezależnie od liczby modułów. Płaskie boczne krawędzie, podobnie jak iPhone 12 Mini, wyglądają świetnie. Smartfon posiada lepszy kontrast i w 100% oddaje wierność kolorów

Podsumowują można stwierdzić, że:

IPhone 12 jest zasilany przez nowy Apple A14 Bionic, który według Apple jest najszybszym procesorem ARM na rynku. Jest produkowany w technologii 5 nm, ma sześć rdzeni przetwarzających i cztery grafiki. Apple obiecuje o 50% większą prędkość niż jakikolwiek inny procesor mobilny. Jeśli chodzi o dodatkowe funkcje, iPhone 12 ma wszystko jak zwykle: głośniki z obsługą Dolby Atmos, moduł Wi-Fi 6 oraz chronioną obudowę, która wytrzyma półgodzinne zanurzenie na głębokość 6 metrów. Główną innowacją jest nowa ładowarka bezprzewodowa MagSafe, którą mocuje się do telefonu za pomocą magnesów wbudowanych w tylną obudowę.