Prezent na dzień kobiet - co ucieszy wybrankę twojego serca?

Prezent na dzień kobiet – co ucieszy wybrankę twojego serca?


Prezent na dzień kobiet – co ucieszy wybrankę twojego serca? Czekoladki to już przeżytek, a poza tym ona jest na diecie. Tulipan jest za bardzo “oklepany” i sugeruje, że kreatywność nie jest twoją mocną stroną. Pończoch kupować nie wypada, ale w sumie i tak nie znasz rozmiaru. Co zatem podarować swojej kobiecie z okazji jej marcowego święta i przy okazji zaskoczyć ją tak, jak tego od dawna oczekuje? Na szczęście jest kilka rzeczy, które zrobią wrażenie na każdej kobiecie.

Coś co lubi, a ty nie znosisz

Zakupy, kolejna część Grey’a, wegetariańskie jedzenie – twoja kobieta na pewno ma jakieś upodobanie, za którym ty do końca nie przepadasz. Ale w ten jeden wyjątkowy dzień w roku zapomnij na chwilę o tym i zrób coś tylko dla niej. Wybranka twojego serca na pewno to zauważy. I wiesz co pomyśli? Że skoro się tak dla niej poświęcasz, to na pewno jest dla ciebie ważna. Uśmiech na jej twarzy zatem gwarantowany. A o to ci przecież chodzi, prawda? To nie musi być tak naprawdę nic wielkiego, ale dla niej będzie to miało olbrzymie znaczenie. Ty z kolei mocno zapunktujesz. A jeśli jesteś na początkowym etapie związku i jeszcze nie znasz upodobań swojej drugiej połówki, koniecznie podpytaj jej siostrę, mamę lub przyjaciółkę. Każdą ich sugestię możesz wykorzystać na swoją korzyść.

Romantyczny wypad

Nie chodzi tu oczywiście o kosztowne wyjazdy, ale np. o zwykły spacer w miejsce, które jest dla was szczególnie ważne. Może zatem to być restauracja, w której spotkaliście się na pierwszej randce, siłownia, w której się poznaliście albo park, gdzie całowaliście się po raz pierwszy. Kobiety lubią takie sentymentalne podróże. A jeśli dodatkowo w takich okolicznościach wspomnisz jaka jest dla ciebie ważna, z pewnością będzie to dla niej najlepszy prezent. A co jeśli nie pamiętasz żadnego takiego miejsca? Zrób małe podchody i zapytaj ją wcześniej jakie miejsce najbardziej kojarzy się jej z waszą relacją. Od razu będziesz miał odpowiedź na pytanie, gdzie ją zabrać 8 marca.

Kuchenne czary mary

Chcesz zaskoczyć swoją kobietę? Ugotuj coś dla niej samodzielnie! Oczywiście, nie musi to być potrawa rodem z Hell’s Kitchen, ale jakieś proste danie przyrządzone przez ciebie własnymi rękami. Pomysł na taki posiłek wraz z dokładną instrukcją przygotowania z pewnością znajdziesz w internecie. Zawsze możesz też podpytać mamę lub siostrę o jakiś sprawdzony, rodzinny przepis. Powiedzenie “przez żołądek do serca” ma zastosowanie nie tylko w przypadku mężczyzn. Kobiety lubią jak ich mężczyzna dla nich gotuje, zwłaszcza jeśli na co dzień to one więcej czasu spędzają w kuchni. Takim działaniem z pewnością zaskoczysz więc swoją wybrankę. A potem na pewno będzie się chwaliła swoim koleżankom, jak to fantastycznie zorganizowałeś jej Dzień Kobiet.

Odrobina relaksu tylko dla niej

Prezent na dzień kobiet - co ucieszy wybrankę twojego serca?Fryzjer, kosmetyczka, spa – kobiety lubią dbać o swój wygląd i wręcz uwielbiają, gdy ktoś im w tym pomaga. Dlaczego więc takim pomocnikiem nie mógłbyś być ty? Wystarczy, że wasze mieszkanie zamienisz na ten jeden wieczór w salon masażu. Zasłoń okna i zaświeć kilka świec (najlepiej zapachowych, ale zwykłe też mogą być). Jako kozetkę do masażu wykorzystaj łóżko, które wcześniej nakryj świeżym prześcieradłem. Nie zaszkodzi, jak obok łóżka postawisz też kieliszek z winem. Wcześniej poczytaj trochę o sposobach masażu, a jeśli nie masz na to czasu – improwizuj. Aby uświetnić przeprowadzony przez ciebie masaż, wcześniej posmaruj dłonie olejkiem. Po wyczerpującym dniu w pracy relaks w postaci masażu pleców będzie na wagę złota, a twoja kobieta z pewnością długo go nie zapomni!

Zaskoczenie w pracy

Kurier, który przywiezie bukiet róż od ukochanego mężczyzny do biura, to marzenie niejednej kobiety. Takiego prezentu na dzień kobiet z twojej strony na pewno się nie spodziewa. Kwiaty wysłane do miejsca pracy to dla niej znak, że nie wstydzisz się ani jej ani tego co jest między wami. Gwarantujemy, że dzięki temu będzie o tobie myślała przez cały dzień. A jeśli dodatkowo koleżanki szepną jej, że jest szczęściarą bo jej mężczyzna tak o nią dba, twoje notowania u wybranki serca na pewno wzrosną, a ona sama zapamięta ten gest na długo.

Sam widzisz, że sprawienie przyjemności kobiecie z okazji jej święta nie wymaga ani dużych nakładów finansowych ani wielomiesięcznych przygotowań. Wystarczy kilka prostych gestów, a zapewnisz swojej ukochanej to, o czym zawsze marzyła. Wykorzystaj więc tę okazję by pokazać jej jak bardzo ci na niej zależy, a ona na pewno to doceni!