Znajdź najlepszy catering dla firmy

Najlepszy catering dla firmy


Znajdź najlepszy catering dla swojej firmy. Dobre jedzenie nie musi być drogie! Jeśli posiadasz własną firmę, zapewne nie raz organizowałeś imprezy okolicznościowe, czy to integracyjne dla pracowników, Wigilię czy Jubileusz. Wiesz też na pewno, że organizacja takiego wydarzenia wymaga dużo pracy. Poczęstunek jest koniecznością dla gości biorących udział w konkretnym wydarzeniu, ale jak znaleźć świetny catering dla firmy, która oferuje coś pysznego dla każdego bez rozbijania banku?

Jak znaleźć dobry catering dla biznesu?

Wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie, nie wystarczy wpisać dane hasło w wyszukiwarce i wybrać pierwszą lepszą firmę. Jasne, że możesz, ale nie możesz być później zaskoczony kiepską obsługą. Catering dla firmy różni się nieco od cateringu wyłącznie na imprezy rodzinne, takie jak komunia czy chrzciny. Po pierwsze, ilość przygotowywanego jedzenia jest różna. Dobra kuchnia nie musi być droga!

Znajdź najlepsze dla swojej firmy

dieta pudełkowa
dieta pudełkowa

Zwykle na imprezę firmową przychodzą setki osób, a nie trzydzieści czy czterdzieści jak na imprezę rodzinną, więc pierwsze pytanie, jakie należy zadać takiej firmie to czy obsługiwała już tak dużą imprezę. Jeśli jednak nie możemy im ufać, musimy liczyć się z tym, że dopiero podczas imprezy wiele się od nas nauczą. Dlatego lepiej wybrać catering dla firm, które mają już doświadczenie. Tu też liczy się kwestia jedzenia, o ile kotlet schabowy i pierogi są dobre, a nie na eleganckie imprezy rocznicowe, więc warto zapytać, jakie menu oferuje dana firma. Różnorodne sushi, bufet lub kanapki w formie bufetu, a także ewentualnie kolacja, jeśli jest nakrycie stołu, są idealne na taką imprezę. Ale teraz tak zwana postawa stojąca jest najważniejsza, więc trzeba uważać, czy podawane dania mogą sprawić, że wstaniemy. Doświadczenie w cateringu dla firm jest również nieocenione przy organizacji eventów. Ważnym pytaniem jest, czy dana firma po prostu serwuje posiłek, czy też jest odpowiedzialna za podanie i ustawienie przy stole, kiedy iw jaki sposób. Posiłki najlepiej przygotowywać nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem imprezy, ponieważ zbyt długo stojąc na stole stają się nieświeże i mniej apetyczne. Warto zacząć szukać dobrego cateringu dla swojej firmy przynajmniej na miesiąc przed imprezą, aby mieć czas na spotkanie z firmą w celu omówienia potraw i tego, czego oczekujemy od stołu w zamian za zapłatę. Wszelkie kwestie najlepiej omówić osobiście w miejscu cateringu. Przy okazji sami możecie przekonać się, jak działa firma, jakie ma zaplecze i ile osób zatrudnia. To wszystko wpłynie na jakość usług świadczonych przez firmę cateringową.

Jakie są dania cateringowe firmy?

Znajdź najlepszy catering dla firmy
Znajdź najlepszy catering dla firmy

Kwestia odpowiedniego ułożenia menu jest bardzo ważna, ale czasami trudno jest spełnić oczekiwania wszystkich gości i zawsze trzeba wziąć pod uwagę wegetarian, osoby z alergią na orzechy na powszechne alergeny i charakter imprezy. Najlepiej podzielić swoje menu na trzy sekcje. W pierwszej powinny znaleźć się dania wegetariańskie, takie jak sushi, sałatki czy żeberka wegetariańskie, a w drugiej mężczyźni, którzy rzadko jedzą sałatki, więc to najlepsza opcja na wędliny czy ser z grzankami i innymi dodatkami. Trzecia to typowe dania kuchni polskiej, czyli pierogi, śledzie i im podobne. Dzięki tak prostym podziałom możesz być niemal pewien, że żaden z Twoich gości nie wyjdzie głodny z imprezy. Ciekawą opcją cateringową dla firm jest tzw. gorący bufet, gdzie wśród specjalnie przygotowanych, stale podgrzewanych dań, takich jak dodatki (ziemniaki, plastry, frytki), dania mięsne (polędwiczki wieprzowe, filety drobiowe itp.). Opcje dobrze sprawdzają się w przypadku zajęć rozpoczynających się późnym popołudniem i kończących się rano.

Dowiedz się o opiniach w Internecie

Internet jest dziś nieocenionym źródłem wiedzy z każdej dziedziny. Obejmuje to również catering dla firm. Przeprowadzając rzetelny research, na pewno wybierzesz właściwy. w takim razie co powinniśmy zrobić? Warto wybrać kilka firm cateringowych, które są zainteresowane naszą ofertą. Porównaj opinie klientów. Następnie sprawdź, ile lat działają na rynku i jakie zdarzenia miały miejsce na ich koncie. W większości przypadków wszystkie te informacje można znaleźć na stronie internetowej wybranej firmy cateringowej. Jeśli tak, nie można podejrzewać, że firma ma coś do ukrycia lub jest po prostu nieprofesjonalna. Idealnie byłoby, gdyby ta lista obejmowała same firmy cateringowe, z powodów, które opisałem wcześniej. Wybór odpowiedniego cateringu dla Twojej firmy może mieć ogromny wpływ na powodzenie organizowanej przez Ciebie imprezy. Ludzie, którzy mają w pobliżu dobre jedzenie, czują się lepiej i lepiej im się powodzi. Dlatego warto zadbać o ten aspekt jak najbardziej.